BC5500-R-DS-48
Part No
BC5500-R-DS-48
Description
LED ENGINE C5500 RED 48" STRIP
Features :
Cascadable
Illumination Color :
Red
Luminous Flux :
780lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
20.0W
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
BC5500-R-DS-48
Manufacturer related products
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.13" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT