BC5500-R-F-36
Part No
BC5500-R-F-36
Description
LED ENGINE C5500 RED 36" STRIP
Illumination Color :
Red
Luminous Flux :
585lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
15.0W
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
BC5500-R-F-36
Manufacturer related products
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.13" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT