BP3200-C-S-12
Part No
BP3200-C-S-12
Description
LED ENGINE P3200 6500K 12" STRIP
Illumination Color :
White, Cool
Luminous Flux :
325lm
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power - Rated :
4.0W
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
BP3200-C-S-12
Manufacturer related products
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.13" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT