SGSMP4-400Q128
Part No
SGSMP4-400Q128
Description
LIGHT CURTAIN 400MM
Stock
3
Beam Pitch :
400mm
Detection Capability :
Features :
Muting Function
Number of Beams :
4
Operating Range :
0.5m ~ 30.0m
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Protective Height :
1200mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SGSMP4-400Q128
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C