F3SG-4SRA0880-45
Part No
F3SG-4SRA0880-45
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 45MM
Beam Pitch :
40mm
Detection Capability :
45mm
Ingress Protection :
IP65/IP67/IP67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
Number of Beams :
22
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
880mm
Voltage - Supply :
24VDC