F3SJ-A0755P20
Part No
F3SJ-A0755P20
Description
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Beam Pitch :
15mm
Detection Capability :
20mm
Number of Beams :
50
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
755mm
Voltage - Supply :
24VDC