MS4800S-40-1560
Part No
MS4800S-40-1560
Description
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Number of Beams :
52
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
1560mm
Voltage - Supply :
24VDC