CR4570-150
Part No
CR4570-150
Description
TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
Accuracy :
0.5%
Input Range :
0 ~ 150VAC
Isolation :
2500VDC
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output :
0 ~ 5VDC
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
CR4570-150
    TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC