DSCA30-04E
Part No
DSCA30-04E
Description
SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL
Input Range (Current, Voltage) :
±10mV
Isolation :
1500V
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Output Range :
0 ~ 20mA, 0 ~ 10V
Output Type :
Current, Voltage
Voltage - Supply :
15 ~ 30VDC