PM4HF11R-S-DC12VW
Part No
PM4HF11R-S-DC12VW
Description
RELAY TIME DELAY 10SEC 3A 250V
Contact Rating @ Voltage :
3A @ 250VAC
Delay Time :
1 Sec ~ 10 Sec
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
12VDC