VIPER100SP13TR
Part No
VIPER100SP13TR
Description
IC OFFLINE SW FLBACK 10POWERSO
Control Features :
EN, Frequency Control, Soft Start
Frequency - Switching :
Up to 200kHz
Package / Case :
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Power (Watts) :
100 W
Supplier Device Package :
10-PowerSO
Voltage - Breakdown :
620V
Voltage - Start Up :
11 V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
8V ~ 15V