NTS-1200-148UN
Part No
NTS-1200-148UN
Description
INVERTER 1200W
Stock
2
Power - Output Continuous :
1200 W
Power - Output Surge :
2000 W
Region Utilized :
International
Voltage - Input :
48VDC
Voltage - Output :
110VAC