NTU-1200-224EU
Part No
NTU-1200-224EU
Description
INVERTER 1200W
Stock
5
Power - Output Continuous :
1200 W
Power - Output Surge :
2000 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
24VDC
Voltage - Output :
230VAC