M9RZ90G4LGA
Part No
M9RZ90G4LGA
Description
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Motors - AC, DC
Diameter - Shaft :
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Power - Rated :
90W
RPM :
1525 RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
80.7 / 570
Voltage - Rated :
100VAC