MOT-IG32RGM-1:939
Part No
MOT-IG32RGM-1:939
Description
32MM RIGHT ANGLE PLANETARY GEAR
Stock
1
Power - Rated :
5.4W
RPM :
7 RPM
Termination Style :
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) :
499.95 / 3530.39
Torque - Rated (oz-in / mNm) :
166.65 / 1176.80
Voltage - Rated :
24VDC