LS A676-Q1R1-1-0-20-R33-Z-HE
Part No
LS A676-Q1R1-1-0-20-R33-Z-HE
Description
LED SIDELED LS A676 SMD
Color :
Red
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
4.20mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.40mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
105.5mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
4.00mm L x 3.60mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V