LP M675-N1-3-0-30-R18-Z-BP
Part No
LP M675-N1-3-0-30-R18-Z-BP
Description
LED MINI TOPLED LP M675 SMD
Color :
Green
Configuration :
Current - Test :
30mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
31.75mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2V