LP T67F-P2Q1-25-1-20-R18-Z-MM
Part No
LP T67F-P2Q1-25-1-20-R18-Z-MM
Description
LED SMD
Color :
Green
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
73mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V