LB M673-M1N1-34-Z4A4-10-R18-Z
Part No
LB M673-M1N1-34-Z4A4-10-R18-Z
Description
LED MINI TOPLED SMD
Color :
Blue
Configuration :
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
26.75mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V