LB T67C-Q1R1-35-0-20-R33-Z-SV
Part No
LB T67C-Q1R1-35-0-20-R33-Z-SV
Description
LED TOPLED SMD
Color :
Blue
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
105.5mcd
Product Status :
Active
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.2V