LT T673-Q2R1-34-26E6-10-R33-Z-JC
Part No
Description
LED TOPLED SMD
Color :
Green
Configuration :
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
115mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.25V