LB T673-N1P1-34-Z4A4-10-R18-Z
Part No
LB T673-N1P1-34-Z4A4-10-R18-Z
Description
LED TOPLED SMD
Color :
Blue
Configuration :
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
42mcd
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V