LW M673-P2Q2-JKL0-1-10-R18-Z-HAR
Part No
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
1.40mm
Lens Size :
1.50mm x 1.00mm
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.40mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.1V