LT T673-R2S1-34-1-10-R18-Z-DL
Part No
LT T673-R2S1-34-1-10-R18-Z-DL
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
182mcd
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V