LT T673-R1S1-4-1-10-R18-Z-YA
Part No
LT T673-R1S1-4-1-10-R18-Z-YA
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
2.10mm
Lens Size :
2.40mm Dia
Millicandela Rating :
168mcd
Size / Dimension :
3.20mm L x 2.80mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V