LJ CKBP-JZKZ-25-1-350-R18-Z
Part No
LJ CKBP-JZKZ-25-1-350-R18-Z
Description
LED OSLON SIGNAL RED 620NM SMD
Color :
Red
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
116 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
87lm (61lm ~ 112lm)
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V