LE B Q9WN-4U4V-24-0-700-R18-Z
Part No
LE B Q9WN-4U4V-24-0-700-R18-Z
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSRAM OSTAR BLUE 460NM 2SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Blue
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1616 (4040 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2-SMD
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.45V