LA H9GP-JYKY-24-1-350-R18-Z
Part No
LA H9GP-JYKY-24-1-350-R18-Z
Description
LED OSLON AMBER 618NM SMD
Color :
Amber
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
97 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
75lm (52lm ~ 97lm)
Package / Case :
1515 (3838 Metric)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.2V