GA PSLM31.23-FUGQ-23-1-100-R18
Part No
GA PSLM31.23-FUGQ-23-1-100-R18
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS S5 AMBER 617NM SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Amber
Current - Max :
200mA
Current - Test :
100mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.11V