GH CSSRM2.24-V3V5-1-1-700-R33-XX
Part No
Description
LED OSLON SQ RED 657NM SMD
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Red
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V