LD MVSG-KHLH-46-Z486-20-R18-Z-DL
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED MINI TOPLED BLU 459NM SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Blue
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V