LJ CKBP-JZKY-45-1-350-R18-Z-XX
Part No
LJ CKBP-JZKY-45-1-350-R18-Z-XX
Description
LED OSLON SIGNAL RED 624NM 1212
Color :
Red
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
105 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
79lm (61lm ~ 97lm)
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V