LJ CKBP-KXKY-25-1-350-R18-Z
Part No
LJ CKBP-KXKY-25-1-350-R18-Z
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON SIGNAL RED 620NM 1212
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Red
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
112 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
84lm (71lm ~ 97lm)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1212
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
125°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.15V