LY CKBP-JYKY-35-J3T3-350-S
Part No
LY CKBP-JYKY-35-J3T3-350-S
Description
LED OSLON SIGNAL YLW 588NM 1212
Color :
Yellow
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
93 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
75lm (52lm ~ 97lm)
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.3V