KR DMLQ31.23-JZKY-24-J3T3-R18-Z-HAN
Part No
Description
LED SYNIOS P2720 RED 618NM 1108
Color :
Red
Current - Max :
500mA
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
98 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
79lm (61lm ~ 97lm)
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.3V