KR DMLQ31.23-JZKY-23-J3Q3-350-R18-HAN
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED SYNIOS P2720 RED 616NM 1108
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - Color
Color :
Red
Current - Max :
500mA
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
101 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
79lm (61lm ~ 97lm)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1108 (2720 Metric)
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1108
Temperature - Test :
25°C
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.225V