KY DMLS31.23-8J6K-34-J3T3-700-S-VAR
Part No
Description
LED
Color :
Yellow
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
43 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
77lm (63lm ~ 90lm)
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.55V