GW QSLR31.EM-LWLY-XX56-1-150-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
OSCONIQ S 3030 LED LIGHTING
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
143lm (135lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
149 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.15V