GW JTLMS1.CM-G5H1-XX510-1-60-R33
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS E WHITE SMD 2835
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
24lm (18lm ~ 30lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
13 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1113 (2835 Metric)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
2835
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V