GW JTLRS1.EM-KZLY-XX510-1-100-R33
Part No
Description
LED DURIS E 2835 SMD
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
125lm (100lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
136 lm/W
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.2V