GW JCLPS2.EM-H3H8-XX56-1-65-2-R33
Part No
Description
LED DURIS WHITE 3500K SMD GEN2
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
37lm (32lm ~ 41lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
193 lm/W
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V