GW JDSTS2.EM-H5H8-XX51-1-65-B-2-R33
Part No
Description
LED WHITE 6500K DIFF 5630 SMD
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
Current - Max :
180mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
206 lm/W
Package / Case :
4-SMD, Flat Lead
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
4-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.84V