S1W0-5050507012-00000000-PS001
Part No
S1W0-5050507012-00000000-PS001
Description
LED COOL WHITE 5000K 70CRI
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
1240lm
Lumens/Watt @ Current - Test :
161 lm/W
Product Status :
Active
Viewing Angle :
125°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11V
Manufacturer related products
    IC LED DRIVER LINEAR TRIAC 20MA
    ACRICHE 3 ASIC
    IC LED DRIVER OFFL TRIAC
    EMITTER VISIBLE 660NM 700MA SMD