GW JDSLS1.EC-FSFU-5E8G-1-120-R18
Part No
Description
LED DURIS E5 COOL WHT 5700K 4SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
150mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
47lm (41lm ~ 53lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
121 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
5630
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.25V