GW JDSMS1.EC-FTGP-5H7I-L1N2-120-R18
Part No
Description
LED DURIS E5 COOL WHT 5000K 4SMD
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Current - Max :
180mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
51lm (44lm ~ 57lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.15V