LCW JNSH.EC-BUCQ-5L7N-1-20-R18
Part No
LCW JNSH.EC-BUCQ-5L7N-1-20-R18
Description
LED DURIS E3 NEU WHT 4000K 2SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
9lm (8lm ~ 10lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
148 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V