GW JSLPS1.EM-LQLS-A333-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S5E COOL WHT 5000K SMD
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
136lm (121lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
143 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.35V