GW JCLMS1.EC-GTHP-5R8T-L1N2-65-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS E3 WARM WHT 3000K 2SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
100mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
27lm (24lm ~ 30lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
134 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1106 (2815 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
110°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.1V