LMW CNAP-8J7K-35-E-L-350-R18-S-XX
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON LX THINGAN SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
82lm (63lm ~ 100lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
73 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CSMD
Viewing Angle :
125°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.2V