GW JDSTS2.EM-HQHS-XX58-1-65-R18
Part No
Description
LED DURIS E5 WARM WHT 2700K 2SMD
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
Current - Max :
180mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
35lm (30lm ~ 39lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
189 lm/W
Package / Case :
4-SMD, Flat Leads
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
5630
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V